WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO LASU ODKRYWCÓW

Uczniowie klas trzecich pod opieką swoich wychowawczyń, Sylwii Dziudzik i Renaty Niedziółka oraz pani Agnieszki Koniecznej udały się na ostatnią wycieczkę do Ułęża, gdzie mieści się Las Odkrywców.

Ten rodzinny park rozrywki znajduje się niedaleko Adamowa, więc droga do niego trwała krótko. Zaraz po przekroczeniu bramy zaopiekowała się nimi pani przewodnik, która oprowadzała dzieci po lesie i pokazywała atrakcje parku.

Uczniowie podczas pobytu ćwiczyli się w zręczności, sile, wytrwałości oraz sprawnościach ruchowych. Korzystały z atrakcji takich jak: leśna równoważnia, korzeniowe huśtawki, polana dźwięku, polana pnia, emocji, tyrolka, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, park linowy i innych.

Miłą atrakcją były warsztaty plastyczne. Mali artyści tworzyli swoje dzieła na bawełnianych torbach, które podarują swoim mamom.

Zwieńczeniem wycieczki były zabawy na wodnej polanie. To był bardzo udany wyjazd!