Wycieczka do Farmy Iluzji

Farma Iluzji to niezwykłe miejsce stworzone z myślą o dzieciach. To park rozrywki, który łączy w sobie świat iluzji, zabawy oraz nauki. W dniu 12 czerwca 2024r. dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy 0a i 0b wraz z opiekunami odwiedzili to niezwykłe miejsce pełne zagadek.

Już z samego rana udaliśmy się do parku rozrywki. Tam czekał na nas Elf – przewodnik, który oprowadził nas po ciekawych atrakcjach parku, by każdy mógł zostać poszukiwaczem przygód. Każdy był dzielny i bardzo odważny, ponieważ niektóre zadania do wykonania wymagały sporej odwagi. Ale udało się !!! Wszyscy poradzili sobie z zagadkami i spotkali się z jednorożcem – maskotką parku. Mogli się z nim przywitać, a nawet pogłaskać.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się Latająca Chata Tajemnic, odwiedziliśmy Wesołe Kaczuszki, Króliczkowo, Kocią Osadę, Oazę Wypoczynku, mieliśmy Gekusiowy Lot, jeździliśmy kolejką Rio Grande, pokonaliśmy labirynty, odwiedziliśmy Ogródek Olbrzyma, byliśmy w Zakręconym Domu, a w Smoczej Przystani mogliśmy sobie trochę poszaleć 😊 Uśmiech nie znikał, wszyscy się świetnie bawili i zadowoleni wrócili do Adamowa.

Marta Alikowska

Weronika Młodzikowska