SZKOŁA NOCĄ-oczami uczniów klas trzecich

W ostatni przed zakończeniem roku szkolnego piątek trzecioklasiści przyszli do szkoły dwa razy. Jeden- na lekcje, a drugi raz późnym popołudniem zaopatrzeni w torby, walizki, śpiwory i materace.

Najpierw przygotowali sobie w swoich klasach miejsca, zakwaterowali się na nocny pobyt w szkole. Następnie wyruszyli na pieszą wędrówkę ulicami Adamowa, której celem był plac z rozpalonym ogniskiem. Na miejscu niezawodni jak zawsze rodzice uczniów przygotowali wszelkie niezbędne produkty spożywcze i akcesoria. Zmęczeni i głodni trzecioklasiści piekli i z apetytem zjadali kiełbaski. Posileni zajęli się organizowaniem sobie atrakcji sportowych i rekreacyjnych, aby umilić czas pobytu. Kiedy nadeszła pora powrotu udali się znowu do szkoły. Szczególnie chłopcy nie mogli doczekać się obejrzenia w towarzystwie innych kibiców meczu futbolowego, który przyniósł wiele emocji. Inni uczniowie  mieli możliwość oglądania ciekawych filmów dla dzieci. Przed pójściem spać grali w gry towarzyskie integrujące grupę oraz wybrane przez siebie gry planszowe.

Rano zjedli przygotowane przez siebie śniadanie i razem z wytęsknionymi rodzicami powrócili do domów odsypiać wyjątkową noc w szkole.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Sylwia Dziudzik, Magdalena Smarż oraz Renata Niedziółka