WIELKANOC W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W świetlicy szkolnej od dłuższego czasu trwały przygotowania do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. W ramach zajęć plastycznych pod kierunkiem wychowawców, dzieci  z wielką radością wykonywały ozdoby wielkanocne. Podczas zajęć na świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazję porozmawiać o zwyczajach, tradycjach i potrawach związanych z nadchodzącymi świętami. Rozwijali swoje zdolności plastyczne, manualne i kreatywność,  wykonując różnego rodzaju ozdoby wielkanocne. Powstały przepiękne pisanki, kurczaki, króliki, kartki świąteczne i kolorowe, wiosenne kwiaty.

Życzymy wszystkim, aby zbliżające się Święta Wielkanocne przyniosły Wam dobre zdrowie, radość, pokój oraz wiarę w serdeczność i  życzliwość drugiego człowieka. Niech w naszych sercach zawsze będzie widoczny ten cudowny blask nadziei Zmartwychwstania.

 

WESOŁEGO ALLELUJA!