Trzy medale eliminacji Wojewódzkich!

W sobotę 20 mają na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie odbyły się wojewódzkie eliminacje do mistrzostw Ogólnopolskich-Leszno 20-21.06 dzieci z programu lekkoatletyka dla każdego pn.”Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie „W zawodach udział wzięło ok.300 uczestników a wśród nich młodzi adepci sportu z naszej szkoły.

I także tym razem spisali się bardzo dobrze zdobywając dwa 1 miejsca i jedno 3 oraz szereg rekordów życiowych.

 W kat. U12-kl.3-4 w biegu na dystansie 600m dziewczyny zdobyły dwa medale.                      1 miejsce i pewne zwycięstwo z czasem 2.04.26 r.ż zdobyła Alicja Dzido. Miejsce 3 po zaciętej walce na ostatnich metrach trafiło do Zosi Sokołowskiej.

 Trzeci medal a w dodatku z najcenniejszego kruźcu przypadł w zupełnie już odmiennej konkurencji a mianowicie pchnięciu kulą w starszej już kategorii U14-kl.5-6 Oliwii Ozygała pchając kulę na odległość 9.26m r.ż

                 Wielkie gratulacje i brawa dla wszystkich!!!

                                 D.Dzido