Mural w szkole

Nasza szkoła nabrała nowego blasku, dzięki realizowanemu projektowi plastycznemu. Projekt nie tylko miał na celu tylko rozwijać pasje uczniów ale i łączyć ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Zainteresowanie młodzieży street artem, jako dziedziną sztuki jest duże i jest to już tendencja światowa. Uczennice klas VI – VIII: Maja Rudzińska, Wiktoria Kaszubska, Amelka Gajownik, Zuzanna Kruk, Maria Młodzikowska i Kinga Toporowicz namalowały piękny krajobraz przy szatni uczniów klas IV – VIII, a tym samym przygotowały kącik relaksu dla innych uczniów. Samo malowanie trwało około tygodnia, ale wcześniej przygotowano projekt, szkice i oczywiście zakup materiałów. Część farb grupa otrzymała ze zbiórki w szkole i od Rady Rodziców, za którą bardzo dziękujemy😉

Opiekun projektu Agnieszka Konieczna