Halowy Finał Ogólnopolski dzieci w Lekkoatletyce- Spała 2023

Moc emocji, stresu, jak i sportowych wrażeń dostarczył uczennicom naszej szkoły Alicji Dzido oraz Oliwii Ozygała finał Ogólnopolski w halowych konkurencjach lekkoatletycznych dzieci U12, U14 z programu Lekkoatletyka dla każdego, który 25 listopada pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki rozegrany został w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Pikanterii całej imprezy dodał fakt udziału ponad 600 zawodników z całej Polski oraz 4 zagranicznych reprezentacji Austrii, Ukrainy, Słowacji, oraz Finlandii.

Nasze dziewczyny rywalizowały w konkurencjach technicznych skoku w dal ze strefy Alicja, pchnięciu kulą Oliwia. Obie dziewczyny spisały się bardzo dobrze zbliżając się do rekordów życiowych, które to dałyby miejsca w pierwszych ósemkach. Lecz minimalne nieudane próby zaprzepaściły tą szanse. Jednocześnie umocniły w przekonaniu iż ćwiczyć trzeba systematycznie, sumiennie oraz na miarę swoich możliwości, aby spełniać swoje marzenia – co potwierdza ich nauczyciel , trener Dariusz Dzido.

              Wielkie brawa i gratulacje!!!