MAMO, TATO KOCHAM WAS!

„Mamo, Tato coś Ci dam, jedno serce które mam, a w tym sercu róży kwiat Mamo, Tato żyjcie sto lat!”. Słowa te były myślą przewodnią  uroczystości odbytej 29 maja, kiedy to przedszkolaki z grup 3 i 4-latków zaprosiły swoich Rodziców, aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Dzień Taty. Dzieci dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień stał się wyjątkowy.

Przedszkolaki śpiewały piosenki „A ja wolę moją mamę..”, „Kochany tato”, „ Mama jest..”, „Tato, tato..”,  recytowały wiersze „Mamo, Tato coś ci dam..”, „W pokoiku na stoliku”, „Mamo, Tato dziś wszystkie dzieci niosą Tobie życzeń bukiecik”,  zaprezentowały się w formie tanecznej z wykorzystaniem serc, wstążek, kolorowych chust do piosenki „Mama wszystko wie najlepiej”, „Mama i tato..” oraz układzie ruchowym z serduszkami do piosenki „Cudownych rodziców mam…”.  Dzieci rozdały Rodzicom upominki  i wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Cała uroczystość upłynęła w niezwykle rodzinnej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

Bożena Szymanek

Magdalena Smarż