Dzień chłopaka

W dniu 30.09.2022r. wszyscy chłopcy, którzy przyszli na świetlicę szkolną świętowali „swój dzień”. Od rana było czuć wyjątkową atmosferę. Wychowawczynie wraz z dziewczynkami z zapałem uwijały się przy robieniu laurek dla swoich kolegów. Dzień zaczęliśmy od rozmów „Jaki powinien być Super Chłopak?”. W związku z tym w grupie świetlicowej zostały przeprowadzone tajne wybory. Dziewczynki bacznie obserwowały młodych dżentelmenów, aby dobrze oddać swój cenny głos. Wyróżnienia otrzymali chłopcy, którzy nie tylko w dniu swojego święta zachowywali się wzorowo, ale również na co dzień są: uczynni, koleżeńscy, uśmiechnięci, sympatyczni, odważni, sprytni jednymi słowy „wyjątkowi”. Dyplomy „Super Chłopaka” otrzymali: Oskar Ponikowski kl.Ia, Kacper Warowny kl.Ib, Piotr Smarż kl.IIa oraz Łukasz Soja kl.IVb. Na koniec były życzenia, „Sto lat”, laurki a także coś słodkiego. To był bardzo udany dzień.

Jeszcze raz wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym życzymy samych najlepszych chwil! Uśmiechnięta twarz bez wypełnienia

Wychowawcy świetlicy