BAL KARNAWAŁOWY

18.01.2024r. cała nasza społeczność przedszkolna spotkała się w pięknie udekorowanej sali. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po powitaniu wszystkich uczestników i uroczystym otwarciu balu nastąpiły wspólne zabawy i tańce przy muzyce. Były pociągi i korowody, kółeczka, tańce w parach i osobno.

Do przedszkola zawitał klown, który wprowadził dzieci w radosny nastrój. Kolejną atrakcją był pokaz tańca motyla oraz wspólne zabawy  z papą smerfem.

To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości i świetnej zabawy.

Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

Magdalena Smarż

Elwira Beczek