XXXI Międzywojewódzkie Biegi Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga – „zerowiaki” opanowały podium

Dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie z grupy 0b, wzięły aktywny udział w XXXI Międzywojewódzkich Biegach Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej zorganizowanych przez Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej we współpracy z Klubem Biegacza V-MAX Adamów. Biegi odbyły się 20.04.2024r. Dziewczynki, jak i chłopcy mieli do pokonania dystans 100m.

Wszyscy uczestnicy zajęli czołowe miejsca!

1 msc Maja Facon z czasem 00:00:28

2 msc Natalia Facon z czasem 00:00:28

3 msc Aleksander Zdunek z czasem 00:00:31

4 msc Oliwier Skwarek z czasem 00:00:32

 

To był bardzo zacięty wyścig i walka do samej mety!!! Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!

 

Weronika Młodzikowska