Wycieczka do ZOPO

W dniu 12.06.2023r. uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną uczestniczyli w wyjściu do Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych. Podczas tej wizyty świetliczaki miały możliwość przyjrzenia się bliżej pracy pań księgowych. Dzieci dowiedziały się na czym polega ich praca, jak ważna jest nauka matematyki zarówno  podczas wykonywania tego zawodu, jak i w życiu codziennym. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali pomieszczenie i stanowiska pracy. Mieli również możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie biurek.W trakcie tego spotkania panowała przyjazna atmosfera, a nasi uczniowie za pozwoleniem pani Justyny stęplowali  ,,ogromną’’ pieczątką  dokumenty i liczyli na dużych kalkulatorach. Celem naszej wycieczki było to, aby  dzieci  zweryfikowały plany związane z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej oraz wykonywanym w przyszłości zawodem. 

Wychowawcy świetlicy