Wycieczka do Lublina

22 września 2022 roku uczniowie klas trzecich i klasy drugiej „A” wyruszyli na wycieczkę.

Pierwszym punktem naszej podróży było Mini ZOO w Wojciechowie. Podczas spaceru na świeżym powietrzu uczniowie mogli podziwiać nie tylko zwierzęta gospodarskie takie jak osły, kozy ale także „egzotyczne okazy” – lwy, makaki, koczkodany, lemury itd. Po interesującej lekcji wyruszyliśmy dalej.

Głównym celem naszej wycieczki był spektakl teatralny w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie pt. „Drzewo życzeń”. Uczniowie mieli przyjemność obejrzeć mądrą, wzruszającą historię o sile przyjaźni, która pomaga pokonywać swoje lęki i uprzedzenia oraz o tym, że warto być otwartym na innych. Historia Samar wiele nas nauczyła. Artyści zostali pożegnani gromkimi brawami.

Nasz wspólny wyjazd zakończyła wizyta w McDonald’s. Zmęczeni ale szczęśliwi, pełni nowych wrażeń wróciliśmy do domu.

Halina Grochowska

Iwona Ponikowska

Sylwia Dziudzik