WYCIECZKA DO GMINNEJ BIBLIOTEKI PLUS W ADAMOWIE

  • W środę 5 października przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę Plus w Adamowie. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w Bibliotece. Dzieci  przywitała Pani Edyta Dz. która zachęcała dzieci, aby wspólnie z rodzicami odwiedzali bibliotekę. Tego dnia przedszkolaki  udały się w podróż do krainy barw, ponieważ tematem wiodącym tego spotkania były kolory. W czasie zabaw dzieci segregowały przedmioty według koloru, doświadczały powstawanie kolorów pochodnych z barw podstawowych, odgadywały kolor zaginionej piłeczki, a także wzięły udział w zabawach integracyjnych z chustą i w wielu innych przygotowanych dla nich zabawach ruchowych, które przyniosły dzieciom dużo radości. Na zakończenie spotkania nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Żegnając się dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce. Przedszkolaki pełne wrażeń i nowych doświadczeń, wracały do przedszkola z radością
    i uśmiechem na twarzach. 
  • Magdalena Smarż Bożena Szymanek