SPOTKANIE WIELKANOCNE W PRZEDSZKOLU

Wielkanoc dla dzieci to czas radości. Tradycyjnie, jak co roku 3 kwietnia odbyło się w Przedszkolu spotkanie wielkanocne. Wszystkie przedszkolaki już od samego rana czekały z niecierpliwością na występy. W pierwszej kolejności na scenie wystąpiły 3-latki z piosenką „Wielkanocna wyliczanka”. Następnie 4-latki zaśpiewały piosenkę pt. „Święta wielkanocne” oraz zaprezentowały zabawę „Zajączek z koszyczka”. Starszaki recytowały wiersz pt. „Pisanki” i śpiewały piosenki „Święta wielkanocne”,  „Śmigus dyngus”, „ Bal jajeczny”, „Wieziemy tu kogucika”. Po występach przedszkolaki usiadły do stołu na którym  były wielkanocne potrawy, bardzo pyszne i szybko znikały z talerzyków. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze, o czym świadczył uśmiech na twarzach dzieci.

Zespół Wychowania Przedszkolnego