KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

W okresie przedświątecznym w naszej szkole został zorganizowany Szkolny konkurs plastyczno – językowy na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I–III Jego celem było kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego oraz rozwijanie ich twórczości i kreatywności.

Każda z wykonanych kartek była niepowtarzalna i oryginalna. Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca, zostali nagrodzeni ocenami celującymi z przedmiotu oraz pozytywnymi uwagami z zachowania za aktywność i zaangażowanie.

Klasy I-III

I miejsce: Gabriel Jasiński kl.IIa, Alan Guz kl. IIIa, Zuzanna Stonio kl.IIb, Gabriela Kaszubska kl.IIb, Emilia Turska kl.IIb, Błażej Goławski kl.IIIb, Justyna Wiąckiewicz kl.IIIb, Lena Pawlicka kl.Ia, Aleksandra Beczek kl.Ia, Wiktor Alikowski kl.Ib

II miejsce:Maria Golba kl.IIa, Fabian Morlo kl.IIa, Julia Wrzosek kl.Ib, Adrian Bosek kl.Ib, Wiktoria Burzecka kl.IIIb, Filip Józwik kl.Ib, Inga Piskorska kl.Ia, Antoni Chmielewski kl.Ib

III miejsce:Jakub Łukasik kl.IIa, Zuzanna Chmielewska kl.IIa, Kacper Michalak kl.IIIb, Kacper Wolski kl.Ib, Zofia Proch kl.Ib, Lidia Knaziak kl.Ia, Adam Lipiński kl.IIIb, Marcel Jawoszek kl.Ib, Franciszek Nowicki kl.Ia, Alicja Adamczyk kl.Ia

Wyróżnienia:

Jan Dziudzik kl.Ib, Zofia Pycka kl.IIIa, Gabriela Latoch kl.IIIa, Lena Witek kl.IIIa, Bartosz Chmielewski kl. IIIa, Fabian Nowicki kl.IIIb, Bartosz Kopeć kl.IIIb, Norbert Ciepielewski kl.IIIb, Jakub Alikowski kl.Ia, Alicja Facon kl.Ia, Piotr Smarż kl.IIa

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Nauczyciele języka angielskiego