Rejon Biała Podlaska w biegach przełajowych

12 kwietnia 2024 roku w naszej miejscowości odbyły się zawody w biegach przełajowych Rejonu Biała Podlaska szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Do rywalizacji przystąpiło blisko 500 uczestników z klas 4-tych i młodszych do najstarszych klas szkół średnich. W śród nich uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie, którzy sprawili się wyśmienicie zdobywając dwa medale drużynowo-srebrny dziewczyn klas 5-6, a zarazem awans na Finału Wojewódzkiego oraz medal brązowy dziewczyny z klas 4 i młodszych. Jak również jeden medal srebrny indywidualnie, który wywalczyła nasza liderka Alicja Dzido w biegu klas 5-6.

Szkołę naszą reprezentowały:

Alicja Dzido, Maja Alikowska, Zofia Dziudzik, Oliwia Wysokińska, Natalia Ciechańska, Gabriela Golba, Anna Jastrzębska, Maja Płoszarek, Lena Witek, Roksana Więckowska, Zofia Pycka, Gabriela Latoch, Jowita Piskorska, Maja Filipiak, Lena Żaczek.

 

Dziewczynom wielkie brawa i gratulacje oraz powodzenia w Finale Wojewódzkim.

Nad opieką i przygotowaniem do zawodów czuwali nauczyciele Dariusz Dzido i Gabriel Sawicki.

oplus_0
oplus_32
oplus_0