NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA BOŻONARODZENIOWA

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ,,Choinkę Bożonarodzeniową”. Celem konkursu było zachowanie tradycji wykonywania choinek z różnorodnych materiałów plastycznych, pobudzenie inwencji twórczej, a także rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci oraz uzdolnień plastyczno – technicznych.

Do udziału w konkursie zostały zaproszone dzieci z przedszkola wraz z rodzicami. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać choinkę bożonarodzeniową dowolną techniką.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zgłoszone do konkursu choinki były oryginalne, ciekawe, wykonane z różnych materiałów. Wszystkie choinki zostały wyeksponowane w holu przedszkolnym. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury jednogłośnie orzekło, iż wszystkie prace zasługują na wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością, twórczą wyobraźnią oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Gratulujemy pomysłowości.

Bożena Szymanek

Elwira Beczek