KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ KLAS I-III W JĘZYKU ANGIELSKIM

W grudniu w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Języka Angielskiego na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Uczniowie klas I-III wykonywali swoje prace podczas zajęć z własnoręcznie przygotowanych materiałów. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, motywowanie uczniów do nauki języków oraz rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca zostali nagrodzeni ocenami celującymi z przedmiotu oraz pozytywnymi uwagami z zachowania za aktywność i zaangażowanie. Jury z ogromnej ilości kartek wybrało najpiękniejsze i przyznało miejsca.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Błażej Goławski kl.IIIb, Justyna Wiąckiewicz kl.IIIb, Nina Stankiewicz kl.IIIb, Emilia Turska kl.IIb, Gabriela Kaszubska kl.IIb, Alan Guz kl.IIIa, Lena Pawlicka kl.Ia, Kacper Wolski kl.Ib,

II miejsce: Zofia Pycka kl.IIIa, Lena Witek kl.IIIa, Fabian Morlo kl.IIa, Filip Józwik kl.Ib, Antoni Chmielewski kl.Ib, Gabriela Latoch kl.IIIa

III miejsce: Adrian Bosek kl.Ib, Jakub Łukasik kl.IIa, Fabian Nowicki kl.IIIb, Kacper Michalak kl.IIIb, Adam Lipiński kl.IIIb

Wyróżnienia:

Adam Gągała kl.IIIa, Maciej Filip kl.IIIa, Gabriel Wójcik kl.IIIa, Marcel Jawoszek kl.Ib, Wiktor Alikowski kl.Ib, Oliwia Balou kl.IIIb, Alicja Facon kl.Ia, Bartosz Kopeć kl.IIIb, Aleksandra Beczek kl.Ib, Wiktoria Burzecka kl.IIIb, Zuzanna Chmielewska kl.IIa, Filip Wołek kl.Ib

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Edyta Kaszubska

Kinga Pawlicka