…moje dziecko jest uzależnione od Internetu, co dalej?”

Drodzy Rodzice,

co raz częściej słyszymy w telewizji ale i od naszych dzieci, że mają duże trudności związane z nadużywaniem internetu (telewizji, telefonu itp.). W przerażającym szybkim tempie rośnie liczba dzieci uzależnionych. Dlatego chcemy Wam Rodzice zaproponować fenomenalne spotkanie ze specjalistami, którzy przybliżą wam informacje związane z tym, jak rozpoznać czy dziecko ma problem z uzależnieniem od elektronicznych gadżetów oraz jak radzić sobie z tym zagrożeniem.

 

Widzimy się 16 października (poniedziałek) o godzinie 19:00.

Temat: “E-uzależnienia a higiena cyfrowa. Gdzie zatem jest granica?”. 

 

Proszę wchodzić w link:  https://fundacjadbamomojzasieg.clickmeeting.com/e-uzaleznienia-a-higiena-cyfrowa-gdzie-zatem-jest-granica

Kod dostępu: 3223