KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ KLAS IV-VII W JĘZYKU ANGIELSKIM

Jak co roku w naszej szkole zorganizowany został konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim. Uczniowie klas 4-7 mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych oraz wyszukania lub ułożenia samodzielnie życzeń w języku angielskim. Każda z osób, która wykonała kartkę, otrzymała pozytywną ocenę, najpiękniejsze kartki zostały nagrodzone miejscami oraz dodatkowymi ocenami:

I miejsce

Zosia Kępa kl. 6a

Adrian Ciołek kl. 6a

Szymon Kopeć kl. 5b

II miejsce

Ania Jastrzębska kl. 4a

Wiktoria Sokołowska kl. 6a

Sebastian Stempniak kl. 6a

Damian Szaniawski kl. 6a

III miejsce

Zuzia Kruk kl. 5a

Szymon Wolski kl. 5a

Bartek Guz kl. 4a

Alan Jasiński kl. 4a

Zuzia Smotrycka kl. 4a

Zosia Dziudzik kl. 5b

Filip Bartosiewicz kl. 6b

Szymon Kurek kl. 6b

Zwycięzcom bardzo gratulujemy i cieszymy się z pomysłowości naszych uczniów 😊

Nauczyciele języka angielskiego