“Cicha noc … jaki w tobie dzisiaj cud”

Koncert kolęd i pastorałek zgromadził 22 grudnia 2022 roku całą społeczność naszej szkoły. Wydarzenie w uroczystej i pełnej świątecznego nastroju atmosferze przeniosło uczestników w biblijne czasy oczekiwania na przyjście Dzieciątka Jezus.  Poprzez wspólnie śpiewane kolęd i pastorałek oraz wysłuchane cytaty z Pisma Świętego i literatury odnoszącej się do tematyki bożonarodzeniowej przybliżało uczestników do wielkiej radości jaka miała wkrótce nadejść. Stanowiło wstęp do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i wspólnych spotkań rodzinnych. Obfitowało we wzruszenia, radość, uśmiechy i liczne dobre życzenia świąteczne, a na zakończenie słodkie pierniczki.

Koncert zorganizowały klasy 6b i 2b z wychowawczyniami. Podczas uroczystości zaprezentowali się pod kierunkiem swoich opiekunów również oprócz organizatorów reprezentanci klas 3a, 3b, 4a, 4b, 5b, 6a oraz chóru szkolnego .