Konkurs ,,Młodzi Inżynierowie- Wyścig Umysłów”

5 czerwca 2024 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie matematyczno-technicznym ,, Młodzi Inżynierowie- Wyścig Umysłów” w Zespole Szkół im.Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach: kl.4, kl.5 i kl.6. Reprezentanci szkół zmagali się z zadaniami z zakresu matematyki i techniki. Test zawierał osiem ciekawych zadań matematycznych  i dwadzieścia zadań zamkniętych z techniki.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali naszą szkołę zajmując czołowe miejsca.

Kl.4

I – miejsce Justyna Wiąckiewicz  -kl.4b

II – miejsce Leon Kurek               – kl.4a

Kl.5

I – miejsce Jakub Grzechnik         -kl.5a

II – miejsce Alicja Dzido              -kl.5b

Kl.6

I – miejsce Maria Dziudzik           -kl.6b

II – miejsce Szymon Wolski          -kl.6a

Wszystkim laureatom gratuluję!!!

 

Anna Wojciechowska