KONKURS KLAS IV-VI NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

W okresie przedświątecznym uczniowie klas IV-VI na zajęciach języka angielskiego wykonywali kartki Wielkanocne. Celem konkursu była popularyzacja Świąt Wielkanocnych umacniających więzi rodzinne, rozwijanie uzdolnień plastycznych i kreatywności dzieci. Uczniowie przygotowując kartki uczniowie mieli również za zadanie znaleźć życzenia w języku angielskim lub napisać je samodzielnie. Dzieci, za wykonanie kartki otrzymali oceny, najpiękniejsze kartki zostały nagrodzone miejscami:

I miejsce otrzymała MAJA JÓZWIK kl. 6b

II miejsce ZOFIA DZIUDZIK kl. 5b i SZYMON KOPEĆ kl. 5b

III miejsce KINGA TOPOROWICZ kl. 5b, MICHAŁ WIERZBICKI kl. 4a, KAROL SOWA kl. 4b, ZOFIA KĘPA kl. 6a

Osoby, które zajęły wyróżnione miejsca otrzymają dodatkową ocenę.

Gratulujemy pomysłu i uzdolnień.

Nauczyciele języka angielskiego.