JĘZYK ANGIELSKI – SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W styczniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z  Języka Angielskiego OLIMPUS. Ich zadaniem było rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru, na który składało się 30 pytań sprawdzających ich znajomość języka angielskiego.

Najlepszy wynik wśród uczniów naszej szkoły zdobył  Maksymilian Dzido, uczeń klasy 6a – III miejsce w Polsce – otrzymał on tytuł laureata oraz nagrodę książkową oraz uczniowie klasy 8a – Krzysztof Górczyński – VIII miejsce oraz Bartosz Wrzosek  – X miejsce.  Duża grupa uczniów naszej szkoły również uzyskała wspaniałe wyniki!

Bardzo serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że takie sukcesy wpłyną na jeszcze bardziej efektywną pracę uczniów naszej szkoły.

Joanna Mizak-Ponczek, Kinga Pawlicka