Dziś wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej  okazji do naszej szkoły w dniu 27 maja zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości.  Grupy, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowały  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, były piękne dyplomy, serduszka, zawieszki.  Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło na ich twarzach uśmiechu. Po występach rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego ponownie trwały rozmowy, przeplatane słowami zachwytu i uznania, którymi dzielili się między sobą jeszcze raz przeżywając występ swoich pociech.

Wszyscy byli zgodni, co do tego, że był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.

 

Weronika Młodzikowska

                                                                                                    Marta Alikowska