Zajęcia otwarte w przedszkolu

W grupie dzieci 4 – latków  zorganizowano zajęcia otwarte dla rodziców połączone z warsztatami logopedycznymi. Tematem spotkania były: Codzienne ćwiczenia wspierające rozwój aparatu  artykulacyjnego. Zabawy o tematyce wiosennej!!!

Poprzez zajęcia chciałyśmy:

  • zachęcić rodziców do prowadzenia systematycznych ćwiczeń logopedycznych w domu poprzez zabawę w ramach profilaktyki zaburzeń wymowy,
  • pokazać szereg prostych i ciekawych zestawów ćwiczeń do samodzielnego wykorzystania w domu.
  • Uwrażliwić dzieci na piękno otaczającej przyrody

Rodzice aktywnie uczestniczyli w zajęciach wspólnie ze swoimi dziećmi, biorąc udział w zaplanowanych zabawach. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze dostarczając dzieciom i rodzicom wielu wrażeń.

                                                                                              Marta Mizak, Bożena Szymanek