Wycieczka mikołajkowa klas 2b i 3b do Siedlec

W przeddzień mikołajek uczniowie klas 3b i 2b wzięli udział w wycieczce do Siedlec. Rozpoczęli wyjazd od obejrzenia spektaklu w Centrum Sztuki i Kultury pt. “Bałwanek Tipo i królowa Fruncja”. Dzieci podczas edukacyjnego przedstawienia utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania zimą i kulturalnego postępowania. Wizytę w teatrze zakończyło spotkanie ze Świętym Mikołajem, który obdarował dzieci słodyczami. Największą atrakcją według uczniów był pobyt w Aqua Parku i zabawy na basenach, zjeżdżalniach. Po tak intensywnych działaniach nie zabrakło posiłku w restauracji . Wycieczkę zakończyła wizyta w Katolickim Radio Podlasie, o której można przeczytać tu

http://www.podlasie24.pl/lukow/region/dzieci-z-adamowa-odwiedzily-radio-podlasie-36960.html?fbclid=IwAR3bJykhHI-nmv407atVGe_Cz_o7rZld0yGODcytJ5F_FVvuI-rQJeCW9_Q 

Opiekę nad uczniami sprawowali i organizacją wyjazdu zajęli się: Renata Niedziółka, Halina Grochowska, Jolanta Kuźma, Krzysztof Dzido.