Wycieczka do Lublina

W piątek (18 listopada 2022 roku) 37 uczniów z klas IV, V i VI wraz
 z opiekunami udało się na mecz piłki siatkowej mężczyzn, pomiędzy drużynami LUK Lublin i Asseco Resovia Rzeszów. Była to niewątpliwie gratka dla młodych sympatyków sportu, a zwłaszcza dla dzieci, które od września rozpoczęły treningi siatkarskie w naszej szkole.

Spotkanie odbywało się w wypełnionej po brzegi Hali Globus. Lublinianie zacięcie walczyli z Resovią, niesieni dopingiem swoich kibiców. Mieliśmy okazję podziwiać kluby kibica obu drużyn, którzy nie szczędzili sił dopingując swoich siatkarzy.  Mecz zakończył się zwycięstwem gości z Rzeszowa 3:0. Na parkiecie mogliśmy oglądać reprezentantów Polski, m.in. Macieja Muzaja,  Fabiana Drzyzgę czy Pawła Zatorskiego.

Pomeczowej radości nie było końca, a kolacja w McDonald wszystkim bardzo smakowała. O dobrą atmosferę w autokarze zadbały śpiewające klasy VI J

Mamy nadzieję, że wyjazdy na mecze staną się dobrą tradycją naszej szkoły.