Turniej Szachowy w Krynce

W dniu 25.02.2023r po raz dwunasty w miejscowości Krynka odbył się Memoriał Księdza Tadeusza Białeckiego – Proboszcza Parafii z lat 1989-2004, pasjonata sportu                                     i zapalonego szachisty. Organizatorem Turnieju, był Klub Szachowy Hetman, Akcja Katolicka w Krynce, Koło Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Krynka. Na starcie Turnieju stanęło 50 szachistów reprezentujących wiele klubów i miejscowości. W tym turnieju uczestniczyło 5 chętnych uczniów z naszej szkoły, którzy są adeptami zajęć szachowych. Po zaciętej i emocjonującej walce podczas rozgrywek udało się większości z nich  stanąć na  podium i tak:

 I miejsce w kategorii Dziewcząt do lat 10-ciu – Jowita Piskorska kl. IIIa

III miejsce w kategorii Dziewcząt do lat 10-ciu –  Inga Piskorska kl. Ia

 I miejsce w kategorii Juniorek – Joanna Knaziak kl. VIb

II miejsce w kategorii Juniorek – Julia Dzido kl. VIb

Gratulujemy naszym szachistom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Rodzicom zaś dziękujemy za  poświęcony czas i motywowanie do gry swoich pociech.

Iwona Domańska