Trzecioklasiści w Lublinie

5 grudnia uczniowie klas trzecich wyruszyli na wycieczkę do Lublina.

Pierwszym punktem naszego wyjazdu była „Strefa Wysokich Lotów”. Uczniowie pod czujnym okiem trenerów mogli korzystać z wielu atrakcji takich jak: trampoliny, poduszki powietrzne, ścianki wspinaczkowe i różnorodne tory przeszkód. Zajęcia sportowe w zupełnie innej formie dostarczyły nam wiele rozrywki.

Zmęczeni, ale pełni chęci i zapału wyruszyliśmy do Teatru Andersena. Wizyta w teatrze to zawsze niezwykłe doświadczenie, lecz tym razem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach lalkarskich. Mogliśmy poznać różnego rodzaju lalki teatralne a nawet choć na chwilę wcielić się

w rolę aktora. Dzięki tym działaniom nie byliśmy zwykłymi widzami ale staliśmy się młodymi aktorami. Zwieńczeniem naszych warsztatów teatralnych było spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Kolejnym punktem naszej wycieczki były warsztaty czekoladowe organizowane przez firmę „Solidarność”. Podczas spotkania uczniowie wysłuchali opowieści i obejrzeli prezentację na temat czekolady, rozwiązywali quiz oraz próbowali różnych rodzajów czekolad. Uczniowie zamieniając się w „Czekoladowych Mistrzów” mieli możliwość wykonania autorskiej, niepowtarzalnej czekolady. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał dyplom.

Wieczorem troszeczkę zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Adamowa.

Sylwia Dziudzik

Renata Niedziółka

Marta Mizak

dav
dig
dav
dav
dav