ŚWIETLICOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jego nazwa brzmi „Hallo World Day”. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość. Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości rozpoczęliśmy od samego rana pogadanką na ten temat i wspólnie utworzyliśmy Kodeks życzliwości.

Przez cały dzień świetliczaki miały możliwość pisania listów i pozdrowień dla swoich kolegów, koleżanek oraz pracowników szkoły. Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i dodaje skrzydełDzień ten upłynął nam w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy.