ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień 25 listopada ustanowiony został na całym świecie Dniem Pluszowego Misia. W związku z tym świetlica szkolna zaplanowała i zrealizowała szereg działań związanych z misiem. Uczniowie zostali zapoznani z historią powstania maskotki, wysłuchali bajki o pluszowym misiu, przypomnieli sobie najbardziej znane na całym świecie misie – postaci z bajek. Pojawił się Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Uszatek czy Coralgol.

Dzieci wykonały różnorodne prace plastyczne przedstawiające misie. Pracami udekorowano salę świetlicową. Tego dnia wszyscy przynieśli do szkoły ukochane pluszowe maskotki, wzięli udział w sesji zdjęciowej i każdy miał okazję do podzielenia się historią własnego pluszowego przyjaciela.

Miła atmosfera, która nam towarzyszyła przez cały dzień z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Wychowawcy świetlicy