SPORTOWE PASJE NASZYCH UCZNIÓW

W dzisiejszych czasach dzieci, młodzież i dorośli chętnie rozwijają swoje pasje. Również uczniowie naszej szkoły starają się w sposób ciekawy i aktywny uczestniczyć w różnych zajęciach pozalekcyjnych. W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukcesy związane z siatkówką i lekkoatletyką.

18.11.2023 r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji 20-lecia reaktywacji sekcji siatkówki klubu DRAGON WOJCIESZKÓW. Brało w nim udział troje uczniów z naszej szkoły. Filip Bartosiewicz, Marcel Bartosiewicz i Maja Józwik. Rywalizowali w 6 osobowych zespołach  z zawodnikami z całej dotychczasowej sekcji siatkówki. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Nasi uczniowie zagrali na bardzo wysokim poziomie. Filip i Marcel Bartosiewicz wraz ze swoim zespołem zajęli I miejsce, natomiast Maja z zespołem III miejsce.

25.11.2023 r. w Turnieju Wojewódzkiej Ligi w piłce siatkowej zadebiutowała Maja Józwik wraz z klubem DRAGON WOJCIESZKÓW w którym trenuje. Pod przewodnictwem trenera, Kamila Zbietki dziewczyny stoczyły trzy zacięte pojedynki. Zdobywając bardzo wysokie II miejsce. Tym samym otrzymując awans do Wyższej Ligii.

Również 25.11.2023 r. Oliwia Ozygała i Alicja Dzido uczestniczyły w Ogólnopolskim Finale Halowych konkurencji lekkoatletycznych w Spale. Oliwia brała udział w pchnięciu kulą, Ala w skoku wzwyż. Dziewczyny spisały się wspaniale, zbliżając się do swoich rekordów życiowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy uczniów naszej szkoły!

Maja Józwik