Przedstawienie teatralne z udziałem Uczniów „EKO-KAPTUREK”

23 lutego w Szkole Podstawowej w Adamowie odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu Uczniów, którzy zaprezentowali spektakl pt. „Eko-Kapturek” na motywach bajki „Czerwony Kapturek” poświęcony trosce o przyrodę. Odbiorcami byli zaproszeni goście Przedszkolaki, Uczniowie, Nauczyciele, Dyrekcja, Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Każdy Uczeń starannie przygotował się do swojej roli. Atmosfera prób dała naszym aktorom wiele radości. Doskonale przygotowana scenografia i kostiumy idealnie odzwierciedliły klimat przedstawionej bajki ekologicznej.

Mamy nadzieję, że ta inscenizacja ukazała wszystkim zagrożenia ekologiczne i wzbudziła w każdym poczucie odpowiedzialności za obecny i przyszły stan naszego środowiska. Dbajmy wspólnie o naszą Planetę!!!

 

Uczniowie kl. III a

Sylwia Dziudzik

Magdalena Smarż