PIKNIK RODZINNY “Z NAUKĄ ZA PAN BRAT”

SZANOWNI PAŃSTWO,

zapraszamy do udziału w pikniku rodzinnym „Z Nauką Za Pan Brat”, który odbędzie się 3 września 2023 r. na błoniach Politechniki Lubelskiej w godz. 11.00 -19.00. Wydarzenie zorganizuje Stowarzyszenie Granica Bezpieczny Wschód, a patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

Uczestnicy pikniku będą mogli w praktyce poznać możliwości „Laboratoriów Przyszłości” oraz odwiedzić Mobilne Laboratorium Centrum Nauki Kopernik: Naukobus i Planetobus. Piknik umożliwi także wizytę w Planetarium oraz sprawdzenie możliwości wirtualnych okularów.

Tematem przewodnim wydarzenia są: nauka, rozwój i innowacja, a jego celem popularyzowanie nauki wśród młodych ludzi.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród uczniów, rodziców i nauczycieli z Państwa szkoły. W załączeniu przekazujemy pismo Pełnomocnika Ministra Edukacji i Nauki do spraw inicjatyw społecznych w zakresie edukacji i nauki Wojciecha Kondrata zapraszające do udziału w wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku
Biuro Ministra
Ministerstwo Edukacji i Nauki 

piknikrodzinnyznaukazapanbrat