PIERWSZY DZWONEK JUŻ ZA NAMI

Bieżący rok szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy od mszy świętej w kościele w Adamowie. Następnie wszyscy uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego, która odbyła się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy 7a przygotowali  z tej okazji krótki apel. Przypomnieli nam również o rocznicy 1 września 1939r. Tego dnia rozpoczęła się II wojna światowa ogarniając jak epidemia jakiejś strasznej choroby kolejne kraje. Było to najpotężniejsze, najszerzej oddziałujące i zapewne najstraszniejsze wydarzenie w historii ludzkości.

W trakcie spotkania bardzo miło powitała wszystkich Pani Dyrektor, dodała wszystkim uczniom otuchy i wsparcia na ten cały rok szkolny.

Po apelu uczniowie wszystkich klas spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Zofia Kępa kl. 7a