Origami z Zuchami

W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne w świetlicy w czwartkowe  popołudnie  tj. 30 marca 2023 roku odbyły się Warsztaty Origami. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy z 9 Gromadą Zuchową wraz z drużynową panią Renatą Niedziółką.

Tematem przewodnim warsztatów była zbliżająca się Wielkanoc. Dzieci licznie uczestniczące w warsztatach uważnie słuchały prowadzącej warsztaty p. Renaty Niedziółki i dokładnie wykonywały jej polecenia. Powstały kolorowe kurki, zajączki i koszyczki, które ozdobią nie jeden wielkanocny stół. W czasie trwania warsztatów panowała koleżeńska atmosfera. Uczestnicy zajęć bardziej zaawansowani i zaznajomieni z techniką orgiami, a w szczególności  przedstawiciele ,,Wesołych promyków’’ pomagali młodszym, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu  warsztatach. Ich radość z wykonanego zadania była ogromna. Własnoręcznie wykonane wielkanocne ozdoby z papieru dały dzieciom dużo satysfakcji i na pewno będą miłym świątecznym akcentem.

Wychowawcy świetlicy