MIKOŁAJKOWY KULIG ZUCHÓW

„Pędzą, pędzą sanie…”

Biały, bajkowy krajobraz śnieżnej zimy zachęcił zuchy z 9GZ do wyruszenia na niezwykłą przygodę. Spontanicznie wybrały się  do pobliskiego lasu, aby popołudnie 7 grudnia spędzić na kuligu. Towarzyszyli im w zabawie również reprezentanci tworzącej się w naszej szkole przyszłej drużyny harcerskiej. Przejażdżka saniami i saneczkami po leśnych dróżkach sprawiła im niezapomnianą radość. Na nieco zmarzniętych zuchów czekało na leśnej polanie ognisko, przy którym ogrzali się i upiekli kiełbaski. Dzieci znalazły także czas po posiłku na zabawy na śniegu. Rozradowane i zachwycone zuchy na długo zapamiętają taką zimową przejażdżkę.

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy przygotowali kulig- państwa Mariusza i Magdaleny Zdziebłowskich oraz pań Doroty Turskiej i Katarzyny Ponikowskiej.

 

dh pwd. Renata Niedziółka