Międzynarodowy Dzień Zwierząt w świetlicy szkolnej

W październiku przypada Międzynarodowy Dzień Zwierząt.  Z tej okazji w naszej świetlicy odbyły się zajęcia, na których uczniowie przypomnieli sobie o podstawowych zasadach opieki nad zwierzętami domowymi. Dzieci wspólnie zastanawiały się kim jest miłośnik zwierząt i jak postępuje wobec nich. Uczniowie mieli możliwość opowiedzenia o swoich czworonożnych przyjaciołach. Powstały mini lapbooki  o zwierzętach i prace plastyczne    z cyklu „Dokończ obrazek”. Ponadto uczniowie wzięli udział w zabawie „Kim jestem”, w której każda osoba musiała ustalić jakim jest zwierzęciem. Wywołało to wiele radości i śmiechu.

                                                                                                                    Wychowawcy świetlicy