KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

Po powrocie z ferii zimowych został przeprowadzony Szkolny konkurs plastyczno-językowy na najładniejszą kartkę walentynkową pod hasłem Happy Valentine’s Day. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III, którzy wykonywali swoje prace podczas zajęć. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego oraz rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów.

Konkurs sprawił uczniom wiele radości. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i zaangażowaniem. Prace zostały wykonane z użyciem różnorodnych technik plastycznych. Najpiękniejsze kartki zostały nagrodzone ocenami celującymi z przedmiotu oraz pozytywnymi uwagami z zachowania.

Klasy I-III

I miejsce: Zuzanna Stonio kl.IIb, Jakub Zdziebłowski kl.IIb, Błażej Goławski kl.IIIb, Justyna Wiąckiewicz kl.IIIb

II miejsce: Marcel Jawoszek kl.Ib, Alicja Facon kl.Ia, Wiktor Alikowski kl.Ib, Gabriela Kaszubska kl.IIb, Fabian Morlo kl.IIa, Jakub Łukasik kl.IIa, Lena Pawlicka kl.Ia

III miejsce: Wiktoria Burzecka kl.IIIb, Adrian Bosek kl.Ib, Aleksandra Beczek kl.Ia, Gabriel Wójcik kl.IIIa, Gustaw Kołodziej kl.Ia, Oliwia Balou kl.IIIb, Emilia Turska kl.IIb, Gabriel Jasiński kl.IIa, Gabriela Latoch kl.IIIa

Wyróżnienia: Aleksander Guz kl.IIa, Jowita Piskorska kl.IIIa, Alan Guz kl.IIIa, Michał Adamczyk kl.Ia, Filip Józwik kl.Ib, Franciszek Nowicki kl.Ia, Kacper Michalak kl.IIIb, Inga Piskorska kl.Ia, Jakub Alikowski kl.Ia, Katarzyna Gajownik kl.Ib

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Nauczyciele języka angielskiego