Kolejny sukces młodych siatkarzy!

W dniu 18.08.2023 r., w ramach wakacji z OSIR-em, odbył się juniorski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, w kategorii U16. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Adamowie reprezentowali Filip i Marcel Bartosiewicz, tworząc duet o nazwie “Twinsy”. Zawody rozgrywane były systemem brazylijskim, tak więc każda drużyna mogła rozegrać minimum dwa spotkania.
W pierwszym meczu chłopcy przegrali swoje spotkanie z jedną z najlepszych drużyn  “Team Zapały” – 13 do 21. W drugim meczu łatwo ograli zespół “Tygrysic” i pozostali w turnieju. W trzecim meczu zmierzyli się z drużyną z Dziewul, gromiąc faworytów 21 do 13. Zwycięstwo Twinsów w tym meczu było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. Czwarte spotkanie zakończyło się minimalną porażką z “Team Zapały” 19 do 21.
Gratulujemy chłopakom dzielnej postawy.
A już jutro trzymamy za nich kciuki w kolejnych zmaganiach.