Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Przed nami kolejny rok nauki, ciężkiej pracy w zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń. Kolejny rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań, poszukiwania dalszej drogi rozwoju.

Nim rozbrzmiał pierwszy dzwonek, 1 września 2022 r. o godz. 8.00 w kościele  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie odbyła się Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Uczestniczyli w niej chętni uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Następnie wszyscy zebrali się na dużej sali gimnastycznej aby uczestniczyć w  uroczystej akademii.

 Inauguracja roku szkolnego była wyjątkowo istotna, ponieważ z dniem 1 września 2022r. funkcję dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie objęła pani Anna Bartosiewicz. Powitania nowej pani dyrektor w murach naszej szkoły dokonał Wójt Gminy Adamów pan Karol Ponikowski. Pani Anna Bartosiewicz na tej funkcji zastąpiła wieloletniego i bardzo zasłużonego dla szkoły dyrektora Janusza Grochowskiego.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzmy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

Agnieszka Konieczna, klasa V a