Happy Valentine’s  Day

Walentynki święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji. W naszej świetlicy dzień Św. Walentego zamienił się w tym roku na tydzień Św. Walentego. Te kilka dni spędziliśmy w miłej atmosferze rozmawiając o tym, że Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale także przyjaciół. Wykonaliśmy szereg prac plastycznych, których motywem przewodnim było oczywiście czerwone serce. Układaliśmy życzenia dla naszych bliskich a następnie wypisywaliśmy nimi własnoręcznie zrobione kartki walentynkowe dla kolegów i koleżanek oraz wychowawców. Opiekunowie świetlicy zorganizowali między innymi pocztę walentynkową, która od kilku dni  tętniła życiem. W dniu 14 lutego w świetlicy odbyły się długo oczekiwane WALENTYNKI. Z okazji Święta zakochanych została stworzona fotobudka, w której chętnie dzieci pozowały oraz przeróżne dekoracje, które ozdabiały naszą salę. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat powstania i tradycji walentynek oraz zaczerpnąć pomysły na ciekawe prezenty i wyznania miłosne. Ten dzień na pewno zapisze się w pamięci naszych uczniów.

Wychowawcy świetlicy