BAL JESIENI

W przedszkolu w grupie 5 latków 11.10.2023 r. odbył się Bal Jesieni. Dzieci ubrane w przepiękne jesienne stroje, oraz przebrane za leśne zwierzęta bawiły się wspólnie przy ulubionych przebojach dziecięcych. Zabawy muzyczno – ruchowe i tematyczne zagadki, wprowadziły je w jesienny klimat balu. W czasie balu rozwiązywaliśmy „Jesienne zagadki”, była także gimnastyka umysłu, a w jej ramach dzieci rozwiązywały  quiz o tematyce jesiennej, podczas którego utrwalały zdobyte wiadomości, ćwiczyły swoją sprawność fizyczną podczas zabaw ruchowych – „Jesienny tor przeszkód”, oraz tańczyliśmy taniec liści. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła wszystkie dzieci na słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu strojów dla dzieci.

 

Bożena Szymanek

Iwona Kołodziej