BAL JESIENI

 

Dnia 5 października w naszym Przedszkolu odbył się Bal Jesieni. W tym dniu Dzieci przyszły ubrane w kolorach jesieni, aby powitać wyjątkowego gościa – Panią Jesień. Grupa 3 i 4-latków zaprezentowała na uroczystości piękne występy piosenek jesiennych „Rumiane jabłuszko”, „Pomidorek”, „Mały muchomorek”. Pani Jesień przygotowała dla Przedszkolaków również moc atrakcji. Dzieci z gościem bawiły się w rytmie piosenki „Skrzaty”, „Psotny watr”, ćwiczyły swoją sprawność fizyczną podczas zabaw „Jesienny spacer”, „Jeżyk”, „Skacz po kałużach”, „Jesienny tor przeszkód”. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła Dzieci na słodki poczęstunek – ciasto śliwkowe upieczone dzień wcześniej przez Przedszkolaków.

Bal jesienny był czasem wielkiej radości, bo dobra zabawa zawsze w Przedszkolu gości!

Magdalena Smarż, Elwira Beczek